Birebir Eğitimlerimiz

Tüm eğitimlerimizi kapsayan, kişisel ihtiyaçlarınız tespit edilerek size özel hazırlanmış eğitim programıdır.

- Kişiye Özel – İçerik sizin ihtiyacınıza yönelik belirlenir

- Online / Atölye – Eğitim programınızı uygulamalı atölye eğitimi yada canlı yayın online olarak tercih edebilme lüksü

- Tarih – Size özel tarih seçeneği

birebir-damga-01

Eğitim İçeriği

İhtiyacınız olan eğitimi belirleyebilmemiz için öncelikle Atölye ve Online Eğitimleri incelemenizi tavsiye ederiz, tüm eğitimlerimizi çalışmak istediğiniz konsepti belirleyerek size özel planlayabilir ve eğitim içeriğini oluşturabiliriz. Bir kaç eğitimi bir arada alabilir veya bizimle
öğrenmek istediğinizi teknikleri paylaştığınız takdirde kişisel eğitim programınızı oluşturabiliriz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bilmeniz Gerekenler

Birebir uygulanan eğitim programlarımızda, Butik pastacılık ve Fransız Patisserie alanında bir çok ürün ve süsleme tekniği öğrenebilirsiniz. Bir ürün yada pasta tasarımına başlamadan önce, üretim planını ve tasarımı nasıl çalışıyoruz, lezzet-renk uyumları gibi ince detaylar ve daha fazlasını kapsayan eğitim programlarımızda, içerikler değişirken size Pastacılık dünyasının tüm sırlarını veriyoruz.

Ücret ve Süre

Birebir eğitimlerde planlamayı birlikte yapıyoruz. Karar vermiş olduğunuz eğitimin içeriğine bağlı olarak ücret ve süre değişebilir. Lütfen Kayıt Formu’nu doldurarak bizimle iletişime geçin.