BİREBİR EĞİTİM

Tüm eğitimlerimizi kapsayan, kişisel ihtiyaçlarınız tespit edilerek size özel hazırlanmış eğitim programıdır.

  • Kişiye Özel – İçerik sizin ihtiyacınıza yönelik belirlenir
  • Online / Atölye – Eğitim programınızı uygulamalı atölye eğitimi yada canlı yayın online olarak tercih edebilme lüksü
  • Tarih – Size özel tarih seçeneği

Ücret ve Süre
Birebir eğitimlerde planlamayı birlikte yapıyoruz. Karar vermiş olduğunuz eğitimin içeriğine bağlı olarak ücret ve süre değişebilir. Lütfen Kayıt Formu’nu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Bilmeniz Gerekenler
Birebir uygulanan eğitim programlarımızda, Butik pastacılık ve Fransız Patisserie alanında bir çok ürün ve süsleme tekniği öğrenebilirsiniz. Bir ürün yada pasta tasarımına başlamadan önce, üretim planını ve tasarımı nasıl çalışıyoruz, lezzet-renk uyumları gibi ince detaylar ve daha fazlasını kapsayan eğitim programlarımızda, içerikler değişirken size Pastacılık dünyasının tüm sırlarını veriyoruz.

Eğitim İçeriği
İhtiyacınız olan eğitimi belirleyebilmemiz için öncelikle Atölye ve Online Eğitimleri incelemenizi tavsiye ederiz, tüm eğitimlerimizi çalışmak istediğiniz konsept’ i belirleyerek size özel planlayabilir ve eğitim içeriğini oluşturabiliriz. Bir kaç eğitimi bir arada alabilir veya bizimle öğrenmek istediğinizi teknikleri paylaştığınız takdirde kişisel eğitim programınızı oluşturabiliriz, lütfen bizimle iletişime geçin.

©2021 MİNE KESKİN AKADEMİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. KVKK METNİ / GİZLİLİK POLİTİKASI / MESAFELİ SATICI SÖZLEŞMESİ

Bize Ulaşın
1
Bize Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account