birebir-egitim-1

Birebir Eğitimler

Kişisel ihtiyaçlarınız tespit edilerek, size özel olarak hazırlanacak pastacılık eğitim programıdır.

- Kişiye Özel : Pasta kursu içeriği, sizin ihtiyacınıza yönelik belirlenir

- Online / Atölye : Pastacılık Eğitimi programınızı uygulamalı atölye eğitimi ya da canlı yayın online olarak tercih edebilme avantajı

- Tarih : Size özel tarih seçeneği

- Seviye : Temel ya da İleri Seviye Pastacılık Kursu

birebir damga

Eğitim İçeriği

İhtiyacınız olan butik pastacılık eğitimini belirleyebilmemiz için, öncelikle Atölye ve Online Eğitimleri incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm eğitimlerimizi, çalışmak istediğiniz konsepte göre, size özel planlayabilir ve eğitim içeriğini oluşturabiliriz. Bir kaç pastacılık eğitimini bir arada alabilir veya bizimle
öğrenmek istediğiniz pastacılık tekniklerini paylaştığınız takdirde, kişisel eğitim programınızı oluşturabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Bilmeniz Gerekenler

Birebir uygulanan pastacılık eğitim programlarımızda, Butik Pastacılık ve Fransız Patisserie alanında bir çok ürün ve süsleme tekniği öğrenebilirsiniz. Bir ürün ya da pasta tasarımına başlamadan önce, üretim planını ve tasarımı nasıl çalışıyoruz, lezzet-renk uyumları gibi ince detaylar ve daha fazlasını kapsayan eğitim programlarımızda, içerikler değişirken size Pastacılık dünyasının tüm sırlarını veriyoruz.

Ücret ve Süre

Birebir eğitimlerde, karar vermiş olduğunuz eğitimin içeriğine bağlı olarak ücret ve süre değişebilir. Lütfen Kayıt Formu’nu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Birebir Eğitimlerimizden Kareler