Genel

EN SEVİLEN KONSEPT DOĞUM GÜNLERİ

Dünya Üzerinde en sevdiğimiz varlıklar evlatlarımız olabilir! Onlar için en iyisi olsun, en sağlıklı alternatifleri oluşturalım ama birde mutlu olacağı görsellerle birleşsin istiyoruz pastaları

Biz, Mine Keskin Atölye olarak en karmaşık karakterleri bile çalışmayı seviyoruz, çünkü finalde eğer bir çizgi film başrolü hazırlıyorsak bizde o maceranın içine giriyoruz!

Peki bu karakterleri nasıl çalışıyoruz?

İconic bir karakter ise mutlaka daha önce tecrübe edip üzerinde çalışmış oluruz fakat yeni bir tasarım yapılacak ise mutlaka karakter analizi yapılır ve gerekirse film serisi izlenir  karakterin ruhunu ve tüm özelliklerini tanır ve tasarımı o doğrultuda şekillendiririz.

Şeker hamuru olmalı mı? Olmamalı mı?

Yes or No?

Her annenin tercihe saygı duyarak en içine sinen çalışmayı yapmaya her zaman özen gösteriyoruz.

Fakat butik Pastacılık sektöründe yıllardır içinden çıkılamayan bir sorundur şeker hamuru, aslında şeker hamurundan ziyade çalışmak istediğiniz firmanın gıda ve hizmet standartları ilk sırada olmalıdır.

Sipariş vereceğiniz firmanın işletme ve denetleme ruhsatları, Gıda ve Tarım bakanlığı onaylı ürün kullanıyor olması çok önemli.

Artık dünya genelinde alternatifler öyle çoğaldı ve gıda konusunda hassaslaştı ki her ürünün sağlıklı ve sağlıksız alternatifleri var şeker hamurunun da öyle.

Bazı tercih edilen tasarımların genel hatlarını oluşturmak ve süsleme detaylarını ön plana çıkarmak için şeker hamuru kullanmaya ihtiyaç duyuyoruz, fakat şeker hamurlu bir pasta yaptırdığınız için çocuklarınız şeker hamuru yemeli mi? Tabi ki hayır birinci sınıf malzeme ve seçkin markalardan temin edilen gıda ürünleri ile hazırlanan o lezzetli pastanızın sadece dış kaplaması şeker hamuru oluyor ve dilimleyip servis ederken bu katmanı hemen pastanızdan ayırabilirsiniz ve aklınızda ki o soru işaretini kaldırmış olursunuz 

Tabi bu demen değil ki tüm pastalar için şeker hamuru olmak zorunda? Birlikte hareket ederek istemiş olduğunuz pastayı Buttercream ve ya ganaj kaplamalı olarak da çalışabilir ve eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarabiliriz.

Listeye dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.