Genel

İzmir Pasta Kursu Mine Keskin Akademi

izmir pasta kursu

İzmir pasta kursu, tadına doyum olmayan tatlılar yapmanıza olanak tanır. Böylece doğum günü, evlilik yıldönümü ya da farklı bir şeyi kutlarken kendinizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ödüllendirmenize imkan verir.

Bununla sınırlı kalmadan sunduğu ayrıntılı eğitimler, sizin de pastacılık sektörüne adım atmanıza yardım eder. Eğer bir girişimci olarak gıda sektörüne girmeyi düşünüyorsanız, eğitimlerimizle pasta ve pastacılık üzerine her şeyi rahat bir şekilde öğretir.

Online olarak sunulan İzmir pasta kursu eğitimlerden yararlanmanız oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken tüm ürünlerimizi inceleyerek, istediğinizi sipariş vermektir. Akademi kategorisi altında bunları tek tek görebilir, eğitim ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

2012 yılından bu yana pasta ve yan ürünleri üzerine kurs veren Mine Keskin Academy, konsept tasarımlı harika tatlar yapmanıza yardımcı olur. Ek olarak İzmir’de yer alan Akademi sadece bölge kapsamında değil tüm ülkeye eğitimlerini ulaştırmaktadır.

Profesyonel olan İzmir pasta kursu tarafından verilen eğitimler kişisel yorum, deneyim ve yetenek ile birleştirildiği için eşi benzeri bulunmaz.

Sertifikalı Pastacılık Eğitimleri

Mine Keskin Akademi, pasta ve yan ürünlerinin eğitimini vermeye odaklanır. Bu konuda size dünya tariflerini ulaştırma için kendini sürekli geliştirir. Sahip olduğu şu gibi sertifikaları sayesinde, aldığınız kursları verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz;

 1. Faye Cahill: İleri Seviye Düğün Pastası Tasarım ıEğitimi
 2. Miso Bakes: Kremalı Pasta ve Kremadan Çiçekler Eğitimi
 3. Karen Porteleo: 3 Boyutlu Pasta Tasarımı Eğitimi
 4. Lori Hutchinson: İleri Seviye Pastacılık Eğitimi 1 ve 2
 5. Jacqueline Butler: İleri Seviye Düğün Pastası Tasarımı Eğitimi
 6. Stevi Auble: İleri Seviye Pastacılık Eğitimi 1 ve 2
 7. BMB Bakery: İzomalt Eğitimi
 8. Hans Ovando: Yaratıcı Pasta ve Kek Koleksiyonu Eğitimi
 9. Andrey Dubovik: İleri Seviye Pasta ve Çikolata Eğitimi
 10. Madhuri Ramdajal: Çiçek Modelleme Eğitimi

Mine Keskin Akademi kendini sürekli geliştirdiği için sertifikalarını da arttırmaktadır. Böylece size sunduğu kursları da yükseltir. İzmir‘de yer alan pastacılık kursu bu sayede dünyanın farklı yerlerinden tarifleri kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

İzmir Pasta Kursu Ne Kazandırır?

Bu pasta kursu ile ne kazanabilirsiniz? Mine Keskin Akademi tarafından sunulan pastacılık eğitimleri farklı içeriklere sahiptir. Ancak bunların hepsi ilgili konuyu tam olarak anlamanıza ve onu yapmanıza yardım eder. Farklı eğitimler size bu şeyleri öğretir;

 1. Özel çiçek hamuru tarifi ve hazırlanması
 2. Çiçek hamuru renklendirme
 3. Farklı şekillerde çiçek modelleme
 4. Çiçeklere uygun yeşil yaprak modellemesi
 5. Çiçek yapımında kullanılan malzeme ve ekipmanlar
 6. İç krema yapımları
 7. Çikolata temperleme işlemi
 8. Çikolata ile dekor hazırlanması
 9. Pastalara kadife görünüm verme
 10. Pasta katmanlarının birleştirilmesi

İzmir pasta kursu bunların dışında farklı eğitimlerde farklı kazançlar sunar. Bilgilendirici bir şekilde hazırlanan eğitimler, herkesin yararlanması için sizlere uygun fiyatla teklif edilir.

Online ve Grup Pastacılık Eğitimleri

Pastacılık kursları hem evde daha lezzetli sonuçlar almanıza hem de bir girişimci olarak bu sektöre adım atmanızı sağlar. Bu yönüyle oldukça avantajlıdır. Eğer birbirinden farklı dünya tatları yapabilmek, eşsiz şekille verebilmek ve ayrıntılı bir şekilde pastacılığı öğrenmek istiyorsanız, Mine Keskin Akademi İzmir’de bu imkanı tanır.

Bu sayede, kurslarımız hem online hem de grup pastacılık eğitimleri verir. Bu çerçevede sunulan çok sayıda ürün vardır. Aralarında,

 1. Online Cakepop ve Oreo Yapım Eğitimi,
 2. Online Çiçek Modelleme Eğitimi,
 3. Online Cream Tart Eğitimi,
 4. Online Kek Çeşitleri ve Buttercream Teknikleri Eğitimi,
 5. Online Konsept Pastacılık Eğitimi,
 6. Fransız Pastacılık Eğitimi,
 7. Kurabiye Eğitimi,
 8. Makaron Eğitimi,
 9. Naked Cake ve Çiçek Tasarımı Eğitimi,
 10. Parlak Pasta ve Çikolata Bonbon Eğitimi,

Dahil pek çok ürün bulunur. Pastacılık kursu İzmir olarak size bunları sağlayan Mine Keskin Akademi yeteneklerinizi geliştirmenize, yeni beceriler elde etmenize yardımcı olur. Böylece sizin için en uygun eğitimleri alabilirsiniz.

Birebir Pastacılık Eğitimleri

Pastacılık sektörüne girmek istiyorsanız, İzmir’de size profesyonel ve ayrıntılı kurslar veren Mine Keskin Akademi özel çözümler de sunar. Pastacılık kursu İzmir olarak verdiği birebir eğitimler, kişisel ihtiyaçlarınıza göre oluşturulur.

Temel ya da ileri seviyede verilebilen bu eğitimler eksiklerinizi hızlı şekilde kapatmanıza, böylece daha harika tatlar elde etmenize yardım eder.

Bizi Instagram’da Takip Edin!

2 yorum “İzmir Pasta Kursu Mine Keskin Akademi

 1. Hafize Özdemir dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin eğitimler hakkında bilgi almak istiyorum.

  1. minekeskincom dedi ki:

   Merhaba Hafize hanım, bizimle dilerseniz profilde bulunan whatsapp hattımızdan dilerseniz bu numarayı arayarak rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz 0531 458 98 28.
   Eğitimlerimizi sayfanın en başında bulanan eğitimler kısmından da rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir