Genel

MUTLULUĞA İLK ADIM…

Gençler birbirini görmüş, beğenmiş cümleleri ile başlayan o müthiş serüven! Büyük bir heyecan ile devam eder.

İstemede Nişan olsun mu? Artık ayrı ayrı törenlere gerek kalmıyor ve büyükler bir araya geldiklerinde ilk aşamayı hızla tamamlıyoruz gibi geliyor.

Yüzükler? ne giyilecek? Konsept? süsleme detayları derken birde Nişan pastası olmalı ona nasıl karar verelim?

Bizce olması gereken kişinin tarzını yansıtan özel – kişisel bir pasta tasarlanmalı, detayları ile onu yansıtan ve gerçekten gelin – damattan sonra fotoğraflarda en çok yer alacak şeyin pasta ve ikram masası olduğunu düşünürsek Nişan konsepti için çalışacak olduğunuz butik pastacıya biraz zaman tanımanız çok önemli.

Nişan ve Düğün konseptlerinde genelde pasta siparişi Gelin hanımın görevi oluyor bu nedenle ilk gelinler ile irtibata geçiyoruz.

Öncelikle hayal ettikleri bir tasarım var mı bunları konuşup onun sevebileceği tarzlar konusunda biz de destek oluyoruz, genelde kişinin tarzını ve bizim çalışma şeklimizi ele aldığımızda tam bir takım çalışması oluyor diyebiliriz.

Konsepti belirleyip Pasta ve yan ürünlerin hazırlığı en taze – lezzetli şekilde tamamlanıp, kişilerin akıllarında önce görsel şölen olarak yer eden Pasta ve ikramlıklar, sonrada unutulmaz bir lezzet haline dönüşüyor

Organizasyon şirketi ile çalışmalı mıyım?

Genelde ilk etapta evde olmasına karar verilen Nişan törenleri, davetli sayısı belirlenirken birden gelen o “eyvah buraya sığamayız” düşüncesi ile özel bir mekan’ a taşınmaya karar verilir.

Zaten hayalinde büyük ve kalabalık bir Nişan tasarlayan kişi için sevilen bir mekan da rahat bir şekilde organize edilmiş tören gibisi yoktur. Tabi masa düzeni, ikramların servis ve görseli, fotoğraf ve sosyal alan planlanması derken hiçbir noktayı atlamadan bu işi layığı ile yapan bir organizasyon şirketi ile çalışmak üzerinizden büyük bir yük alır.

Evde yapılacak törenler için de aynı detay bizce geçerli, küçük mekanlara bile kattıkları minik dokunuşlar ile ferah ortamlar oluşturan bir mekan tasarımcısı, bu güzel anlar ölümsüzleştirilirken harika bir arka fon olanağı sunar.

“Sadece kendi aramızda” yaptık denilen küçük organizasyonların içinde bile görsel düzeni kuvvetli bir destek ekip harikalar yaratabilir.

Listeye dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.