Genel

Online Pastacılık Kursu

online pastacılık kursu

Mine Keskin Academy bünyesinde online hizmetlerden birisi olan pastacılık kursu bireylerin pastacılık alanında kendilerini geliştirmeleri için gereken her türlü eğitimin verildiği bir alandır. Mine Keskin önderliğinde kurulmuş olan akademi eğitimleri ile katılımcıların pastacılık alanında doğru bir eğitim almaları hedeflenir. Online olarak verilen bu eğitimler bünyesinde katılımcıların hem kendilerini geliştirebilmeleri hem de bu alanda iş hayatına atılabilmeleri için gereken tüm özveri, kursu veren eğitmenler tarafından gösterilir.

Online Pastacılık Kursu Nedir?

Mine Keskin önderliğinde kurulmuş olan bir akademi firmasının, alanında uzman eğitmenleri ile beraber kursiyerlere sunduğu bir hizmet olarak tanımlanabilir. Online eğitim programları dahilinde verilen hizmet seçeneklerinden birisi olan pastacılık kursu, bu alanda ilgisi olan ya da işini bu alanda kurmak isteyenler için idealdir. Online pastacılık kursu bünyesinde verilen dersler oldukça çeşitlidir ve kursiyerlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kurslar kapsamında verilen eğitimler;

Mine Keskin’in kurmuş olduğu akademi bünyesinde pastacılık alanındaki her türlü eğitimden yararlanabilmek ve püf tarifleri öğrenebilmek mümkün olur.

Online Pastacılık Kursu Sertifikaları

Mine Keskin önderliğindeki akademi bünyesinde yer alan online eğitimlere katılan kursiyerlere bir çok alanda geçerli sertifikalar verilir. Bu sertifikalar kapsamında kursiyer iş hayatına atılmak için elinde olan sertifikayı bir referans olarak kullanabilir. Bunun yanı sıra kendi işini kurmak isteyen kursiyerler de yine bu sertifikalar doğrultusunda uzmanlığa sahip olabilirler.

Mine Keskin Akademi ile Hedeflerinize Bir Adım Daha Yaklaşın

Mine Keskin Akademi bünyesinde verilen online eğitimler, grup eğitimleri ya da birebir eğitimler kapsamında hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanız mümkün olur. Online pastacılık eğitimleri kapsamında verilen programlardan ihtiyacınız olanı bularak kurs ücretini yatırmanız halinde detaylı bilgilendirme ve aşamalı öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Mine Keskin Akademi her an yanınızda yer alarak sizlere beklentilerinizi karşılayacak bir kurs hizmeti sunar.

Online Pastacılık Eğitiminde Ders İçerikleri

Mine Keskin Akademi alanında uzman olan eğitmenler ile birlikte katılımcılara en alt seviyeden başlayarak eğitim verirler. Bu eğitimler kapsamında yer alan online pastacılık kurslarında verilen derslerin genel içerikleri;

  • Pasta yapımında kullanılacak olan malzeme, süsleme vb. tüm ürünlerin tanıtımının yapılması
  • Kekin hazırlanması ile beraber hazırlama aşamasındaki püf noktalar
  • Hazırlanmış olan kekin şekillendirilmesi
  • Hazırlanmış olan kekin konsepte göre kaplanması
  • Çeşitli malzemelerin yardımıyla kekin süsleme aşamasına geçilmesi
  • Kekin stoklanması ve saklanması gibi koşullar hakkında bilgilendirme yapılması şeklindedir.

Online Pastacılık Kursu Eğitim Süresi

Online olarak pastacılık eğitimi almak isteyen katılımcıların Mine Keskin Akademi bünyesinde yer alan eğitimlerden herhangi birini tercih etmeleri durumunda alacakları eğitimin süresi programa göre değişkenlik gösterir. 1 gün ile başlayan programların yanı sıra daha fazla süreler içerisinde de eğitimler söz konusu olup, grup eğitimleri ya da birebir eğitimlere katılmak isteyen kişiler için bu süre uzayabilir. Online eğitimlerde pastacılık kursu eğitimlerinin bazıları canlı yayınlar ile yapılır ve katılımcıların hepsi bir arada bulunur.

Online Pastacılık Eğitimlerinde Mine Keskin Akademi Farkı

Pastacılık alanında bir çok firmanın online olarak eğitim verdiği görülür. Bu eğitimlerin kapsamı ve daha sonrasında katılımcılara yapılacak olan yardımlarla ilgili Mine Keskin Akademi olarak 3 ay ücretsiz bir şekilde danışmanlık alabilmek mümkün olur. Özellikle kadınların iş hayatına atılmaları için gereken tüm danışmanlık hizmetleri akademi tarafından sunulur. Bu açıdan Mine Keskin Akademi’nin diğer şirketlere oranla daha özverili bir şekilde davrandığı söylenebilir. Katılımcılara program sonrası 3 ay süre ile verilen ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile alınan eğitim birleştirilerek iş hayatına atılım sağlanması hedef alınır.

Online Pastacılık Kursu İşleyiş Süreci

Mine Keskin Akademi tarafından verilen online pastacılık kursu eğitimleri kalitesi yüksek videolardan ve canlı yayınlardan oluşur. Katılımcı olarak istediğiniz yerden istediğiniz cihaz üzerinden verilen pastacılık eğitimine dahil olabilmeniz sağlanır. Hem mobil cihazlardan hem de web tabanı üzerinden verilen eğitimleri anında alabilmeniz mümkün olur. Eğitimin içeriği, uygulamaları ve uygulama taktikleri atölye içerisinde birebir eğitim alıyormuşçasına bir etki gösterir. Mine Keskin Akademi bu alanda gereken tüm çalışmaları büyük bir özveri ile hayata geçirir. Online pastacılık kursu eğitimlerinde katılımcı takıldığı bir durum olması karşısında yüklenen videoları tekrar tekrar geri dönerek izleme imkanına sahip olur.

Mine Keskin Akademi ile Kendinizi Geliştirin

Pastacılık alanında çalışmak isteyen ya da kendi işini kurmak isteyen kişilerin Mine Keskin Akademi doğrultusunda kendilerini geliştirebilmeleri mümkün olur. Online eğitimler ile başlayan süreç imkanlar doğrultusunda grup eğitimleri ya da birebir eğitimler ile desteklenebilir. Online pastacılık eğitimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Mine Keskin Akademi’nin kendi web sitesi ziyaret edilebilir.

Bizi Instagram’da Takip Edin!

Listeye dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir