Pasta Konseptlerimiz

Özel günlerinizde, sevdiklerinizi özel hissettirmek ve lezzetine doyamayacağınız harika pastalarımızın tadına bakmak istiyorsanız, siparişlerinizi bekliyoruz.

Siparişinizi Oluşturun!


  Özel Tasarım Pasta Siparişi Hakkında Merak Edilenler

  Pasta siparişini ne kadar zaman önce vermeliyim?

  Normal şartlarda minimum 15 gün önce siparişinizi oluşturmuş olmanızı tavsiye ederiz. Özel tasarım ve tamamen el işçiliği ile hazırlanan ürünler olduğu için, her ürüne özel bir tasarım süreci belirlenir. Ayrıca her siparişimizi, teslimat tarihini göz önünde bulundurarak sıralı bir şekilde üretim aşamasına alırız.

  Her siparişimiz, üyelerimizin tercih ettiği lezzetler doğrultusunda tamamen taze bir şekilde hazırlanır, kesinlikle stoklu ürün kullanılmadığı gibi katkı maddesi ya da koruyucu içermez.

  Minimum kaç kişilik sipariş verebilirim?

  Butik ve görsel tasarıma dayalı bir iş yapıyoruz. Bu nedenle pastanın bize çalışma alanı yaratması çok önemli. Dünya standartlarında bir ölçü birimi kullanıyoruz ve en az 20 kişilik tek katlı tasarımlar çalışıyoruz, bu boyutta bir pasta, üzerine istediğimiz gibi bir görsel çalışma şansı veriyor.

  Sayfamızdaki tek katlı pastaların tamamı 20 kişiliktir ve görsel olarak gayet ideal bir boyuttur. Özel günlerde kişi sayısına takılmadan, istedikleri tasarıma odaklanmalarını rica ederiz müşterilerimizin, çünkü bu ziyan olacak bir ürün değil, etkinlik sonrasında kalan pastayı dağıtabilirler ya da kendileri yiyebilirler. Ama daha küçük bir pastada istedikleri figürlü-gösterişli-şık pastayı elde etmek görsel anlamda biraz hayal kırıklığı yaratabilir boyut anlamında.

  Pasta iç dolgusunda alternatiflerim neler?

  Bu konuda sınırımız yok, istediğiniz lezzette kek ve iç krema çalışabiliriz, aynı zamanda meyve ve kuruyemişlerle dilediğiniz gibi çeşitlendirebiliriz. Önemli olan siz ne’li pasta seversiniz? Bizim için bu daha önemli  sevdiğiniz ve damak tadınıza uygun olan her türlü lezzet alternatifini size sunabiliriz.

  Örnek vermek gerekirse: fresh bir pasta olsun ama tropik bir lezzet olsun derseniz, Limonlu mavi haşhaşlı kek yapıp iç dolgu olarak da Passion Fruit ile çok dengeli ama tam yaza yakışan bir pasta yapabilir ve Belçika çikolatası ile lezzetine altın bir vuruş yapabiliriz, bunun gibi onlarca versiyon üretebiliriz. 🙂

  Son dakika tarih değişikliği veya iptal yapıyor musunuz?

  Tamamen el işçiliği bir üretim yaptığımız için, belirli bir üretim kapasitemiz ve süre planlamamız var. 1 gün içerisinde karşılayabileceğimiz maksimum siparişi alıp o tarihi yeni siparişe kapatıyoruz ve sıralı bir üretim planına geçiyoruz.

  Son dakika yapılacak iptal, o tarihte sipariş vermek isteyip de dolu olduğumuz için verememiş olan müşterinin hakkını yemiş oluyor, hem de bizim günlük üretim-kazanç akışımızı etkiliyor.

  Tüm müşterilerimizi, tarih belirlerken bu doğrultuda bilgilendiriyoruz ve mümkün olduğunca karşılıklı kişisel haklarımızı korumaya özen gösteriyoruz. Ertelemek istediği tarihinde boş olması tabi ki çok önemli, çok önemli bir sebep gereği bir erteleme talebi olacak ise, en son 10 iş gününe kadar karşılayabiliyoruz fakat sonrasında kabul edemiyoruz.

  Adrese teslimat yapıyor musunuz? Ya da biz nereden teslim alıyoruz?

  İzmir/Bornova da bulunan atölyemizden, rahatlıkla önceden kararlaştırdığımız olduğumuz tarih ve saat diliminde gelip ürün/ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Bizim adresinize teslim etmemizi isterseniz, ücretli teslimat hizmetimiz mevcut, deneyimli teslimat ekibimizle İzmir ve çevre beldelerine ücretli teslimat sağlıyoruz.

  Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?

  Dayanıklılığına bağlı olarak belirli ürünlerimizi, özel ambalajlar ile paketleyip gönderim sağlıyoruz. Fakat pasta gibi hasar görmesi ve sağlık gerekçesiyle bozulabilecek ürünleri maalesef kargo yapamıyoruz. İzmir pasta siparişi daha uygun.

  Hediye kutuları, çikolata bazlı özel tasarım el yapımı gıda ürünleri gibi birçok alternatif ürünümüz kargo gönderimine uygun, bu ürünler hakkında bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.